Kategórie
 
 
 
 
 

100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.

100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.
100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.
100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.
100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.

Veľmi účinné organické hnojivo bez chémie, 100% bio vyrobené z tráv a lúčneho porastu. Vhodné pre zeleninu, ovocie, izbové aj vonkajšie rastliny.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 9,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť1.2500 kg

100% BIO organické tekuté hnojivo BLATTWERK 1l.

 

BLATTWERK Pure je čisto prírodné kvapalné hnojivo vyrobené z pasienkovej a lúčnej trávy v našej bio-rafinérii. Na rozdiel od syntetických hnojív, ktoré sa vyrábajú s použitím veľkého množstva energií z fosílnych surovín ako ropa, fosfor a draslík, BLATTWERK Pure sa skladá z obnoviteľných surovín. Vyrába sa v EÚ a neobsahuje geneticky modifikované materiály, chemikálie ani prísady.

 

Zložky – prirodzene prírodné
BLATTWERK Pure je výsledkom celej rady procesov rozvlákňovania a filtrácie. Obsahuje vysoko koncentrované voľné aminokyseliny, ako aj minerály, mliečne kyseliny a cukry. Obsahuje tiež amóniový dusík v  prijateľnej forme pre rastliny, čím sa stáva BLATTWERK Pure vhodným univerzálnym hnojivom pre izbové rastliny, ovocné a zeleninové kultúry, bylinky a trávy. Aminokyseliny a dusík sa dostavajú priamo k rastlinám bez predchádzajúceho procesu syntézy.

 

Účinok - zdravé rastliny prostredníctvom optimálnej výživy rastlín
Energia ušetrená rastlinami môže byť využitá na tvorbu plodov a/alebo rast koreňov a listov. Týmto spôsobom BLATTWERK Pure chráni plody a podporuje fotosyntézu. Voľné aminokyseliny podporujú lepší rast a dôležité stopové prvky chránia vaše rastliny pred následkami ich nedostatku. Zložky kyseliny mliečnej a cukru zvyšujú tvorbu baktérií v pôde, čím sa zvyšuje množstvo kyslíka a podporuje rast silnejších koreňov. Silné, široko rozvetvené korene poskytujú rastlinám stabilitu a zlepšujú vstrebávanie živín.

 

POUŽITIE ZA ÚČELOM ZAVLAŽOVANIA 
Do vody pre zalievanie rastlín pridávajte 0,5% roztoku hnojiva BLATTWERK Pure, nie však častejšie ako raz za týždeň. Presné pokyny na dávkovanie sú uvedené na štítku. V tejto koncentrácii je možné hnojivo pridávať do každej zálievky bez ohľadu na ročné obdobie alebo rastové štádium rastliny. Pre bezpečné a bezproblémové dávkovanie použite priložený dávkovač 


POUŽITIE NA LISTOVÚ APLIKÁCIU
Pre zvýšenie hnojivého účinku a využitie ochranných vlastností komplexu BLATTWERK pre rastliny odporúčame listovú aplikáciu zriedeného výrobku raz za štvrť roka. Vzhľadom na negatívny vplyv vodného stresu na vstrebávanie živín odporúčame, aby ste rastliny primerane zavlažili niekoľko dní pred aplikáciou. Vopred utrite listy mokrou handričkou; používajte rovnakú koncentráciu ako na účely zavlažovania a rovnomerne aplikujte roztok.


Nepoužívajte hnojivo často, pretože ide o veľmi účinný koncentrát.

 

Pozrite si video s rastlinami hrachu v skleníku v porovnaní s hnojivom BLATTWERK (vľavo) a bežnými hnojivami (vpravo).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia