Kategórie
 
 
 
 
 

Auto škrabka FIELDMANN - FZO 5011

Auto škrabka FIELDMANN - FZO 5011
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

Auto škrabka FIELDMANN - FZO 5011

Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 2,50 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa
Hmotnosť0.5000 kg

Auto škrabka FIELDMANN - FZO 5011

Auto škrabka by nemala chýbať v zimnej výbave každého automobilu.

 

Jej ergonomický tvar zaručí pohodlné škrabanie zamrznutých okien. Penová rukoväť nielen, že je príjemná na dotyk, ale predovšetkým nechladí do dlane.

 

Mrazuvzdorný plast ABS
Zmäkčená rukoväť
Dĺžka 31,5 cm
Šírka 11,5 cm

 

 

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.

 

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

 

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.

 

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia