Kategórie
 
 
 
 
 

Bezdymový gril LotusGrill green

Bezdymový gril LotusGrill green
Bezdymový gril LotusGrill green
Bezdymový gril LotusGrill green
Bezdymový gril LotusGrill green
Bezdymový gril LotusGrill green
Bezdymový gril LotusGrill green
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

Bezdymový gril LotusGrill green

Štartovací balíček s grilom, 1 kg uhlia a gélovým podpaľovačom!
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 159,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa
Hmotnosť4.5000 kg

Bezdymový gril LotusGrill green

 

 • Kruhový dizajn
 • Váži menej než 4 kg
 • Vždy s praktickou nylonovou taškou vo farbe grilu
 • Priemer grilovacieho roštu je 32 cm
 • Vhodný až pre 5 osôb
 • Grilovací rošt a vnútorná misa sú vyrobené z nerezovej ocele, a sú tak vhodné do umývačky riadu
 • Ventilátor poháňaný štyrmi tužkovými batériami
 • Kapacita zásobníka 150 g dreveného uhlia
 • Doba spaľovania od 60 do 80 minút v závislosti na grilovacej teplote; uhlie môže byť kedykoľvek doplnené
 • Vnútorná misa je vyrobená z práškovanej ocele
 • Postra­nné svorky na vonkajšej mise držia grilovací rošt, zásobník na drevené uhlie a vnútornú misu pevne a bezpečne pohromade

 

LotusGrill je revolučný nedymiaci gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho, aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu.

 

Žeravé srdce grilu, zásobník uhlia, je chránené pred odkvapkávajúcim tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill funguje bez zápachu a nedochádza k tvorbe dymu a zdraviu škodlivých látok. Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. Počas 2-3
minút tak môžete začať grilovať!

 

Prevádzkovú teplotu ďalej ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu. LotusGrill bol navrhnutý ako dvojplášťový tak, aby bol maximálne bezpečný pre Vás a Vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže LotusGrill môžete mať priamo na stole, alebo ho môžete ľubovoľne prenášať v priebehu grilovanie.
 


V prípade prevrhnutia či pádu grile zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky. LotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely, čo veľmi uľahčuje čistenie a údržbu - grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich tak umývať v umývačke riadu!


 
Grilovanie s LotusGrillom je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 180 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!


 
LotusGrill je k dostaniu v šiestich atraktívnych farbách, vždy s praktickou taškou pre ľahký prenos a skladovanie. Ďalšími súčasťami balenia sú sada batérií AA, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze a 100% prírodné drevené uhlie LotusGrill z tvrdého bukového dreva.

 

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia