Kategórie
 
 
 
 
 

Bezdymový gril LotusGrill yellow

Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
Bezdymový gril LotusGrill yellow
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

Bezdymový gril LotusGrill yellow

Štartovací balíček s grilom, 1 kg uhlia a gélovým podpaľovačom!
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 159,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa
Hmotnosť4.5000 kg

Bezdymový gril LotusGrill yellow

 

 • Kruhový dizajn
 • Váži menej než 4 kg
 • Vždy s praktickou nylonovou taškou vo farbe grilu
 • Priemer grilovacieho roštu je 32 cm
 • Vhodný až pre 5 osôb
 • Grilovací rošt a vnútorná misa sú vyrobené z nerezovej ocele, a sú tak vhodné do umývačky riadu
 • Ventilátor poháňaný štyrmi tužkovými batériami
 • Kapacita zásobníka 150 g dreveného uhlia
 • Doba spaľovania od 60 do 80 minút v závislosti na grilovacej teplote; uhlie môže byť kedykoľvek doplnené
 • Vnútorná misa je vyrobená z práškovanej ocele
 • Postra­nné svorky na vonkajšej mise držia grilovací rošt, zásobník na drevené uhlie a vnútornú misu pevne a bezpečne pohromade

 

LotusGrill je revolučný nedymiaci gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho, aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu.

 

Žeravé srdce grilu, zásobník uhlia, je chránené pred odkvapkávajúcim tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill funguje bez zápachu a nedochádza k tvorbe dymu a zdraviu škodlivých látok. Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. Počas 2-3
minút tak môžete začať grilovať!

 

Prevádzkovú teplotu ďalej ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu. LotusGrill bol navrhnutý ako dvojplášťový tak, aby bol maximálne bezpečný pre Vás a Vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže LotusGrill môžete mať priamo na stole, alebo ho môžete ľubovoľne prenášať v priebehu grilovanie.
 


V prípade prevrhnutia či pádu grile zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky. LotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely, čo veľmi uľahčuje čistenie a údržbu - grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich tak umývať v umývačke riadu!


 
Grilovanie s LotusGrillom je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 180 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!


 
LotusGrill je k dostaniu v šiestich atraktívnych farbách, vždy s praktickou taškou pre ľahký prenos a skladovanie. Ďalšími súčasťami balenia sú sada batérií AA, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze a 100% prírodné drevené uhlie LotusGrill z tvrdého bukového dreva.

 

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia