Možnosti dopravy a platieb

Infobar icon

U nás nakupujete bez obmedzení!  Tovar doručujeme prepravnou spoločnosťou GLS.  Skleníky firemným autom alebo prepravnou cargo spoločnosťou.

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o spôsobe doručenia a platbách

Ako Vám tovar doručíme?


Objednaný tovar Vám doručíme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS alebo Cargo prepravcom objemných zásielok za zvýhodnenú cenu.
Na výber máte z týchto možností:


Kuriér GLS - jedná sa o štandardné doručenie kuriérom v obvyklom čase 08 - 18 hod. (prípadne podľa prevádzkových hodín kuriérskej spoločnosti) v pracovných dňoch. Informáciu o doručovaní zásielky zasiela kuriérska spoločnosť vopred na Váš email a prostredníctvom SMS. Obdržíte informáciu o prijatí zásielky aj o doručení emailom aj sms správou. V deň doručenia obdržíte aj informáciu o 3 hodinovom časovom intervale, kedy Vám kuriér zásielku doručí.

Kuriér Cargo - prostredníctvom cargo kuriéra doručujeme len objemné zásielky - skleníky, altánky. Jedná sa o doručenie prepravcom v obvyklom čase 08 - 18 hod.(prípadne podľa prevádzkových hodín prepravnej spoločnosti) v pracovných dňoch. Informáciu o doručovaní zásielky zasiela kuriérska spoločnosť vopred na Vaše mobilné telefónne číslo. Následne Vás telefonicky kontaktuje kuriér pri doručovaní. Platba dobierok cargo kuriérovi je možná len v hotovosti.


 

Ako za tovar zaplatíte?

 


Na našom eshope máte nasledovné možnosti úhrady za objednaný tovar:


Platba kartou - platbu vykonáte bezprostredne po dokončení objednávky prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány nášho partnera, ktorý akceptuje platbu nasledujúcimi debetnými aj kreditnými kartami týchto spoločností: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron. Po úspešnej platbe Vás platobná brána automaticky presmeruje späť na náš web a obdržíte emailom informáciu o úspešnej platbe. Tovar je tak uhradený a bude Vám doručený v termíne, ktorý bol uvedený pri objednanom tovare.


Platba prevodom - platbu vykonáte klasickým prevodným príkazom po prihlásení sa do vášho internetbankingu na náš účet. Pri platbe nezabudnite uviesť váš variabilný symbol. Číslo účtu, variabilný symbol a celkovú čiastku na úhradu obdržíte ihneď po objednaní na váš email. V prípade, že sa tak nestane, bezodkladne nás informujte emailom alebo telefonicky. Vašu objednávku je nutné uhradiť najneskôr do 7 dní od objednania. Po pripísaní platby na náš účet je objednávka považovaná za uhradenú a tovar vám bude doručený v termíne, ktorý bol uvedený pri objednanom tovare.


Platba dobierkou - platbu vykonáte v hotovosti alebo kartou kuriérovi pri doručení. Za dobierku je účtovaný príplatok 1 € alebo 9,99 € v prípade doručovania objemného a ťažkého tovaru - altánkov alebo skleníkov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia