Kategórie
 
 
 
 
 

ELGO CMK Ochladzovací systém vodnej pary

ELGO CMK Ochladzovací systém vodnej pary
ELGO CMK Ochladzovací systém vodnej pary
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

ELGO CMK Ochladzovací systém vodnej pary

Ochlaďte sa pomocou tohto ochladzovacieho systému! Stačí ho nainštalovať napríklad okolo pergoly, slnečníka, terasy, pripojiť jednoducho k vodovodnému kohútiku a už si len užívať príjemný ochladzujúci pocit, ktorý Vás zbaví horúčav.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 29,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť0.5500 kg

ELGO CMK Ochladzovací systém vodnej pary

 

 

Skvelý pomocník na horúcom slnku ! Pohoda na terase, záhrade, pod pergolou .... vytvára jemnú vodnú hmlu, ktorá zvlhčuje rozpálené priestory ... Lacné a jednoduché ...
 

Kvalitný výrobok od izraelskej spoločnosti ELGO.
 

Redukuje teplotu na terasách, balkónoch a posedeniach o 6-7 °C na ploche do 20 m2. Pri použití sa nevytvárajú vodné kvapky a nedochádza k navlhnutiu.

 

systém v tomto balení tvoria dve hlavice, každá so 4 tryskami, spolu ted 8 trysiek s rozprašovaním na všetky svetové strany.
 

Ideálne v kombinácii s riadiacou jednotkou PTT.
 

K napojeniu na klasický 3/4" vodovodný kohútik.

 

 

 

Spoločnosť ELGO bola založená v roku 1906, ELGO (predtým LEGO) propagovala izraelský zavlažovací priemysel a je hrdá na to, že je vynálezcom postrekovačov. Dnes sa jej činnosť sústredí na zavlažovacie zariadenia pre maloobchodného zákazníka, ELGO ponúka už výrazne širokú škálu produktov. Náš sortiment môžete nájsť v sieťach hobby marketov, záhradníctiev a hypermarketov po celom svete, kde zákazníci oceňujú inovácie & kvalitu produktov. 

 

S našimi výrobkami sa môžete stretnúť na trhoch či už pod značkou ELGO alebo pod privátnou značkou, produkty ELGO sú vždy cenovo dostupné, ľahko ovládateľné a určené aj pre amatérskych záhradníkov.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia