Kategórie
 
 
 
 
 

FPL 4001 Oceľová skladacia lopatka FIELDMANN

FPL 4001 Oceľová skladacia lopatka FIELDMANN
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

FPL 4001 Oceľová skladacia lopatka FIELDMANN

Ručná skladacia oceľová lopata FIELDMANN.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 6,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť1.2000 kg

FPL 4001 Oceľová skladacia lopatka FIELDMANN

 

Multifunkčná oceľová lopatka môže byť užitočným pomocníkom nie len počas zimných mesiacov pri odstraňovaní ľadu alebo snehu pod kolesami vozidla, ale tiež v dobe letnej dovolenky, keď je potrebné vyrovnať povrch pred rozložením stanu.

 

Lopatka je polohovateľná a okrem rýľa môže poslúžiť ako motyka.

 

  • Oceľová skladacia lopata
  • Šírka ocele: 1,5 mm
  • oceľová rukoväť
  • Rozložený rozmer: 570 mm
  • Zložený rozmer: 235 mm
  • Maximálna odporúčaná váha: 23 Kg
  • Hmotnosť: 990 g
  • Šírka lopaty: 150 mm

 

 

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.

 

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

 

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.

 

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia