Kategórie
 
 
 
 
 

FPL 4002 Hliníková skladacia lopata FIELDMANN

FPL 4002 Hliníková skladacia lopata FIELDMANN
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

FPL 4002 Hliníková skladacia lopata FIELDMANN

Ručná skladacia hliníková lopata FIELDMANN.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 14,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť1.0000 kg

FPL 4002 Hliníková skladacia lopata FIELDMANN

 

Teleskopická hliníková lopatka by nemala chýbať v žiadnom automobile hlavne počas zimných mesiacov. Vhľadom k jej skladnosti v zloženomm stave sa vojde do batožinového priestoru aj toho najmenšieho vozidla.

 

Vyniká svojim ergonomickým tvarom a vyváženosťou v rozloženom stave - každá hromada snehu na voľnom parkovacom mieste je hneď premiestnená inam. Samozrejme je lopatku možné využívať aj pri odhadzovaní iného materiálu.

 

  • Hliníková skladacia lopata
  • Hliníková lopata s eloxovaným povrchom
  • Šírka ocele: 1,5 mm
  • Rozložený rozmer: 820 mm
  • Zložený rozmer: 660 mm
  • Maximálna odporúčaná váha: 15 Kg
  • Hmotnosť: 600 g
  • Rozmery: 220 x 280 mm

 

 

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.

 

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

 

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.

 

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia