Kategórie
 
 
 
 
 

LotusGrill BBQ kliešte orange

+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

LotusGrill BBQ kliešte orange

BBQ kliešte LotusGrill nielen na grily LotusGrill.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 12,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa
Hmotnosť0.2000 kg

LotusGrill BBQ kliešte orange

 

BBQ kliešte LotusGrill sú vyrobené z vysoko kvalitného žiaruvzdorného silikónu, ktorý je veľmi jemný a príjemný na dotyk. 
 
Kliešte v ruke skvele pružia a vďaka základu z nerezovej ocele sú vhodné do umývačky na riad.

 

Parametre a špecifikácie:

 
Typ: 
originálne príslušenstvo LotusGrill
 
Materiál: 
Nerezová oceľ, žiaruvzdorný silikón

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia