Kategórie
 
 
 
 
 

LotusGrill drevené uhlie 2,5 kg

+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

LotusGrill drevené uhlie 2,5 kg

2,5 kg balenie originálneho dreveného uhlia pre LotusGrill.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 9,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť2.6000 kg

LotusGrill drevené uhlie 2,5 kg

 

Drevené uhlie LotusGrill zaručuje najlepšie výsledky pre bezdymové, zdravé a ľahké grilovanie a je preto odporúčané pre použitie vo všetkých modeloch LotusGrillu.
 

Vyznačuje sa veľmi rýchlym procesom rozohriatia a následne dlhou dobou horenia. Je vyrobené z tvrdého bukového dreva s vysokou výhrevnosťou - s 2,5 kg uhlia môžeme na LotusGrille grilovať až 15x. Náklady sú tak len 0,66 € na hodinu grilovania!
 

Pri výrobe dreveného uhlia LotusGrill sú splnené prísne normy čo do kvality a ekológie DIN 1860-2:2005. Surový materiál pre výrobu pochádza z lesov ocenených FSC certifikátom - najvyšším štandardom šetrnosti lesného hospodárstva.
 

Uhlie je samozrejme 100% prírodné bez spojív a ďalších chemikálií používaných napríklad pri výrobe brikiet. Takisto neobsahuje prach a nečistoty, ktoré sú tak časté u bežného dreveného uhlia, čo zaisťuje takmer nulovú tvorbu dymu.

 

Parametre a špecifikácie:
 

Typ:
Originálny spotrebný materiál LotusGrill
 

Materiál:
Bukové drevo
 

Hmotnosť:
2,5 kg

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia