Kategórie
 
 
 
 
 

LotusGrill gélový podpaľovač 200 ml.

+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

LotusGrill gélový podpaľovač 200 ml.

Originálny gélový podpaľovač pre perfektné rozpálenie dreveného uhlia v LotusGrille.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 3,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Hmotnosť0.4000 kg

LotusGrill gélový podpaľovač 200 ml.

 

Gélový podpaľovač LotusGrill je odporúčaným podpaľovačom pre používanie vo všetkých modeloch LotusGrillu. 
 

 

Je vyrobený na ethanolovej báze bez použitia parafínov a petrochemických prvkov, ktorých výpary pri použití bežných podpaľovačov vstupujú do grilovaných pokrmov. 
 

 

Gélový podpaľovač LotusGrill veľmi ľahko zapálite a aj pri pomerne malom množstve vždy perfektne rozpáli drevené uhlie LotusGrill.
 

 

Parametre a špecifikácie:
 

Typ: 
Originálny spotrebný materiál LotusGrill
 

Materiál: 
Ethanolová pasta
 

Objem: 
200 ml

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia