Kategórie
 
 
 
 
 

Poklop s teplomerom pre bezdymový gril LotusGrill

Poklop s teplomerom pre bezdymový gril LotusGrill
Poklop s teplomerom pre bezdymový gril LotusGrill
 
+421 948 000 050
Potrebujete poradiť?
+421 948 000 050
Tovar si môžete objednať aj telefonicky

Poklop s teplomerom pre bezdymový gril LotusGrill

Poklop pre grily LotusGrill s integrovaným teplomerom.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa Zvoľte variant
Montáž polykarbonátu na čelnú stranu skleníka
Vaša cena: 49,99 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: U dodávateľa
Hmotnosť3.0000 kg

Poklop s teplomerom pre bezdymový gril LotusGrill

 


Špeciálny poklop pre LotusGrill s teplomerom, vstavaným do rukoväte.
 
Vďaka systému spätného prúdenia vzduchu na grile perfektne sedí a umožňuje dokonalú kontrolu, reguláciu a udržiavanie grilovacie teploty.
Môžete tak grilovať pri nízkych teplotách a pripravovať pokrmy, ktoré vyžadujú pomalšiu prípravu, ako napríklad vysoké steaky alebo morčacie mäso.
 
 
Pomalšia príprava tiež zaisťuje intenzívnejšiu chuť, pretože prírodné šťavy a arómy sú vstrebávané do grilovaných pokrmov.
Vrchnú sklenenú pokrievku je samozrejme možné odkrývať a kontrolovať tak pripravované pokrmy bez straty grilovanej teploty.
 

Parametre a špecifikácie:
 
 
Typ:
Originálne príslušenstvo LotusGrill
 
 
Vlastnosti:

Vstavaný teplomer v rukoväti pokrievky
Kontrola teploty
Snímateľná vrchná pokrievky
 
 
Určené pre:
Pomalé grilovanie s kontrolou teploty

 

 

 

 

 

Spoločnosť GmbH International vznikla z renomovanej firmy Lotus v priebehu vývoja grilu LotusGrill v roku 2010 a je vedená ako nezávislá firma so špecializáciou na grilovanie.

 

Materská spoločnosť Lotus sa v priebehu uplynulých štyridsiatich rokov zaoberala výrobou domácich spotrebičov, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok.

 

V sídle firmy LotusGrill sa na ploche zhruba 3 000 m2 nachádzajú kancelárie, dizajnérske štúdio, výrobné priestory, showroom a sklad, v ktorom môže byť skladovaných okrem príslušenstva až 16 tisíc grilovacích zariadení. V prízemí budovy je vjazd pre kontajnery medzinárodnej prepravy. V spoločnosti LotusGrill v súčasnosti pracuje 12 zamestnancov, ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

 

Od zahájenia predaja expandovala spoločnosť LotusGrill do 25 zemí. Najvzdialenejšou krajinou, kde v súčasnej dobe LotusGrill vyvážame, je Austrália.

 

OCENENIA

LotusGrill obdržal niekoľko prestížnych ocenení; v nedávnej dobe napríklad International Barbeque Award, Red Dot Design Award alebo Design Plus Award.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia